Stomatologia Bemowo, Stomatologia zachowawcza, Stomatologia dziecięca, Profilaktyka, Protetyka, Chirurgia, Periodontologia, Endodoncja, Ortodoncja,
pw-lecznica
Pokaz kalendarz
25-11-2017 - Erazma i Katarzyny    
 
 
O nas
   Jest nam niezmiernie miło, że zainteresowaliście się Państwo naszą ofertą.

  Lecznica Stomatologiczna PW Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, jest jedną z najdłużej działających na terenie warszawskiej dzielnicy Bemowo placówek świadczących usługi stomatologiczne.  Stworzyli ją w 1992r. lekarze stomatolodzy pracujący w Lecznicy. Naszych Pacjentów przyjmujemy w gabinetach przy ulicy Wrocławskiej 7a 
i Wrocławskiej 25 .

  Od blisko 20 lat w naszej działalności stawiamy na jakość, terminowość i bezpieczeństwo świadczonych usług stomatologicznych przy ich rozsądnej i przyjaznej dla Pacjentów cenie. Gwarantujemy przy tym profesjonalny i miły zespół oraz najnowszy sprzęt i materiały stomatologiczne. Zdobyliśmy dzięki temu bardzo liczne grono zadowolonych z naszych usług Pacjentów, nie tylko z Bemowa.

  Cieszymy się, że możemy Państwu pomagać i jesteśmy wdzięczni że przez tyle lat jesteście z nami.


  Wszystkich nowych Pacjentów zapraszamy serdecznie do naszych gabinetów. Zapewnimy w nich profesjonalne, indywidualne i serdeczne podejście naszych stomatologów do każdego Państwa problemu oraz pełną satysfakcję z poziomu świadczonych usług.

Czekamy na Państwa

Poniedziałek - piątek od godz. 08.00 do godz. 20.00
soboty od godz. 09.00 do godz.14.00.

Telefony: (22)638-29-42, (22)861-50-00
 komórkowe
Wrocławska 25   572- 903- 850
Wrocławska 7A  503- 055-704


Odwoływanie wizyt
W przypadku planowanej nieobecnosci prosimy o wcześniejsze telefoniczne odwoływanie wizyt, pozwoli to, na szybsze skorzystanie z naszych usług innym pacjentom. 

Protetyka
Zajmujemy się uzupełnianiem utraconych zębów. Korony, mosty, licówki, protezy, prace złożone pozwalają pacjentom odzyskać uśmiech.

Leczenie kanałowe
Leczenie kanałowe zwane przez dentystów endodontycznym, to jedna z częściej spotykanych procedur w gabinetach dentystycznych..
Nasi stomatolodzy wykonują ją z niezwykłą delikatnością, starannie, zawsze w znieczuleniu miejscowym.

Profilaktyka
Czyszczenie kamienia, fluoryzacja, lakowanie zębów, kontrola przyzębia wchodzą w zakres regularnych wizyt kontrolnych. Pacjenci szczególnie dbający o zęby mogą spotykać się częściej z higienistką stomatologiczną.

Chirurgia
Usuwanie zęba traktujemy jako ostateczność. Zawsze staramy się uratować każdy ząb. Jeśli potrzebna jest ekstrakcja wykonujemy ją w sposób możliwie bezstresowy.

Periodontologia
Zdrowe, różowe dziąsła, mocne przyzębie stało się dla  się dla pacjentów coraz ważniejsze. Oferujemy pełny zakres zabiegów wykonywanych przez naszego specjalistę chorób przyzębia.

Stomatologia dziecięca.
Wiemy jak wielkim stresem jest dla państwa leczenie dzieci. Wizyty adaptacyjne, lakierowanie zębów, leczenie zębów mlecznych i stałych w miłej atmosferze pozwala zmniejszyć niechęć dzieci do stomatologa.

Stomatologia estetyczna.
 
Wybielanie zębów
Wybielanie pojedyńczych zębów
Korekta kształtu zęba kompozytem
Ortodontyczna korekta wad zgryzu i ustawienia zębów
Licówki ceramiczne
Korony pełnoceramiczne

Stomatologia
Bezbolesne leczenie zębów w znieczuleniu, systematyczne lakierowanie , lakowanie i całościowe spojrzenie na zdrowie jamy ustnej przysparza nam zadowolonych pacjentów od 20 lat.

Ortodoncja
Ortodoncja dzieci,  ortodoncja dorosłych, aparaty stała i ruchome.

artykuł:
"Utracony ząb - korona czy implant"
Strach przed dentystą
Nieświeży oddech
Przekłuwanie języka
Powikłania piercingu

             dyżury stomatologiczne*
    


 
 
Kontakt e-mail Strona główna  Galeria  Nasz Zespół  Protetyka  Endodoncja (leczenie kanałowe)  Stomatologia zachowawcza  Stomatologia estetyczna  Ortodoncja  Periodontologia (leczenie przyzębia)  Chirurgia  Stomatologia dziecięca  Czy wszystkie zęby można wybielić?  Czy wybielanie powoduje nadwrażliwość?  Czy wybielanie powoduje inne efekty uboczne?  Czego unikać w czasie wybielania zębów?  Czy przed wybielaniem trzeba wymienić stare wypełnienia?  Skąd wiadomo o ile wybieliły się zęby?  dyżury stomatologiczne  Jak dbać o korony i mosty?  Jak dbać o protezy akrylowe i protezy szkieletowe?  Czy można samodzielnie naprawić protezy?  Czy klej do protez jest zdrowy i bezpieczny?  Profilaktyka  Pierwsza Wizyta  Bezpieczeństwo  Cennik  Kontakt