Stomatologia Bemowo, Stomatologia zachowawcza, Stomatologia dziecięca, Profilaktyka, Protetyka, Chirurgia, Periodontologia, Endodoncja, Ortodoncja,
pw-lecznica
Pokaz kalendarz
17-12-2017 - Olimpii i Łazarza    
 
 
Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza zajmuje się zachowaniem własnych zębów w jak najlepszym zdrowiu i naturalnym kształcie. Głównym zadaniem jest zapobieganie oraz leczenie najbardziej rozpowszechnionej choroby jamy ustnej którą jest próchnica. Leczenie ubytków próchnicowych stało się obecnie całkiem bezbolesne dzięki dobrym środkom znieczulającym. Nowoczesne materiały kompozytowe, które stosujemy w gabinetach gwarantują, że wykonane wypełnienia będą trwałe, estetyczne i praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego zęba .

Bezbolesne znieczulenie (Wond)
Bezbolesne znieczulenie, czy jest to możliwe?
W naszym gabinecie jak najbardziej tak dzięki nowoczesnej, komputerowej technologii The Wond do bezbolesnego podawania znieczuleń.
Technologia The Wond umożliwia bezbolesne dla pacjenta, bezpieczne i skuteczne znieczulenia.
Lekarz za pomocą specjalnej, bardzo precyzyjnej końcówki, stopniowo z prędkością fizjologiczną podaje pacjentowi znieczulenie jednocześnie kontrolując komputerowo cały proces aplikacji. Środek znieczulający jest stopniowo wchłaniany, nie ma rozpierania tkanek, a tym samym bólu. Bo ból podczas znieczulania to nie tylko wkłucie igły, ale rozpieranie tkanek przez płyn znieczulający.
Precyzyjna aplikacja umożliwia skuteczne i pewne znieczulenie ściśle wybranego, ograniczonego obszaru np. Tylko jednego zęba, a pozostałe bardziej odległe tkanki zachowują czucie i funkcję.

 
 
Kontakt e-mail Strona główna  Galeria  Nasz Zespół  Protetyka  Endodoncja (leczenie kanałowe)  Stomatologia zachowawcza  Stomatologia estetyczna  Ortodoncja  Periodontologia (leczenie przyzębia)  Chirurgia  Stomatologia dziecięca  Czy wszystkie zęby można wybielić?  Czy wybielanie powoduje nadwrażliwość?  Czy wybielanie powoduje inne efekty uboczne?  Czego unikać w czasie wybielania zębów?  Czy przed wybielaniem trzeba wymienić stare wypełnienia?  Skąd wiadomo o ile wybieliły się zęby?  dyżury stomatologiczne  Jak dbać o korony i mosty?  Jak dbać o protezy akrylowe i protezy szkieletowe?  Czy można samodzielnie naprawić protezy?  Czy klej do protez jest zdrowy i bezpieczny?  Profilaktyka  Pierwsza Wizyta  Bezpieczeństwo  Cennik  Kontakt