Lecznice Stomatologiczna PW -Warszawa
WROCŁAWSKA 25, 22 638-29-42, 572 903 850
WROCŁAWSKA 7a, 22 638-29-42, 503 055 704
Stomatologia Bemowo, Stomatologia zachowawcza, Stomatologia dziecięca, Profilaktyka, Protetyka, Chirurgia, Periodontologia, Endodoncja, Ortodoncja,

Bezpieczeństwo

W Lecznicy Stomatologicznej P.W. szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów stomatologicznych.    

Narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane według najnowszych, światowych wymogów sterylizacyjnych. Personel jest przeszkolony w zakresie procedur dezynfekcji i sterylizacji, a procedury są aktualizowane i uzupełniane.
Narzędzia myjemy w myjce ultradźwiękowej a następnie są moczone w płynach o wysokiej aktywności.

Każdy gabinet stomatologiczny jest wyposażony w nowoczesny sterylizator, w którym sterylizuje się narzędzia pakowane w pakiety.    Pakiety rozpakowujemy przy pacjencie, szczególnie chirurgiczne. Dodatkowo każda sterylizacja jest kontrolowana przez wskaźnik fizyczny (test paskowy), a raz w miesiącu wykonujemy biologiczny test skuteczności sterylizacji, który badany jest przez Wojewódzką Stację Sanitarno Epidemiologiczną. Dokumentacja procesów sterylizacji jest archiwizowana.

W każdym przypadku w Lecznicy stosujemy sprzęt jednorazowy. Dotyczy to igieł, nabojów ze środkiem znieczulającym, rękawiczek,  strzykawek, końcówek ślinociągu, kubeczków, śliniaków, osłonek na czujnik rentgenowski , osłony zagłówków, tacek na narzędzia.
Każdy fotel jest przecierany środkiem dezynfekcyjnym po wizycie Pacjenta.
Wytworzone odpady zbieramy, a następnie są odbierane przez wyspecjalizowaną firmę utylizacyjną

Lecznica Stomatologiczna PW
WROCŁAWSKA 7a, Warszawa
tel/fax 22 861-50-00
Lecznica Stomatologiczna PW
WROCŁAWSKA 25, Warszawa
tel/fax 22 861-50-00
Odwoływanie wizyt
Rozumiemy, że są różne sytuacje życiowe, ale prosimy również szanować nasz czas. W przypadku planowanej nieobecności prosimy o wcześniejsze telefoniczne odwoływanie terminów. Oczywiście rozumiemy wypadki losowe.

------------------------------------------------------------------------
Wizyty ortodontyczne odbywają się tylko na ul. Wrocławskiej 25.
Usługi
Leczenie
RODO - ochrona danych osobowych Pacjentów
©1992-2018 Copyright Lecznica Stomatologiczna PW