Lecznice Stomatologiczna PW -Warszawa
WROCŁAWSKA 25, 22 638-29-42, 572 903 850
WROCŁAWSKA 7a, 22 638-29-42, 503 055 704
Stomatologia Bemowo, Stomatologia zachowawcza, Stomatologia dziecięca, Profilaktyka, Protetyka, Chirurgia, Periodontologia, Endodoncja, Ortodoncja,

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza zajmuje się zachowaniem własnych zębów w jak najlepszym zdrowiu i naturalnym kształcie. Głównym zadaniem jest zapobieganie oraz leczenie najbardziej rozpowszechnionej choroby jamy ustnej którą jest próchnica. Leczenie ubytków próchnicowych stało się obecnie całkiem bezbolesne dzięki dobrym środkom znieczulającym. Nowoczesne materiały kompozytowe, które stosujemy w gabinetach gwarantują, że wykonane wypełnienia będą trwałe, estetyczne i praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego zęba .

Bezbolesne znieczulenie (Wond)

Bezbolesne znieczulenie, czy jest to możliwe?
W naszym gabinecie jak najbardziej tak dzięki nowoczesnej, komputerowej technologii The Wond do bezbolesnego podawania znieczuleń.
Technologia The Wond umożliwia bezbolesne dla pacjenta, bezpieczne i skuteczne znieczulenia.
Lekarz za pomocą specjalnej, bardzo precyzyjnej końcówki, stopniowo z prędkością fizjologiczną podaje pacjentowi znieczulenie jednocześnie kontrolując komputerowo cały proces aplikacji. Środek znieczulający jest stopniowo wchłaniany, nie ma rozpierania tkanek, a tym samym bólu. Bo ból podczas znieczulania to nie tylko wkłucie igły, ale rozpieranie tkanek przez płyn znieczulający.
Precyzyjna aplikacja umożliwia skuteczne i pewne znieczulenie ściśle wybranego, ograniczonego obszaru np. Tylko jednego zęba, a pozostałe bardziej odległe tkanki zachowują czucie i funkcję.

 

 

 

Lecznica Stomatologiczna PW
WROCŁAWSKA 7a, Warszawa
tel/fax 22 861-50-00
Lecznica Stomatologiczna PW
WROCŁAWSKA 25, Warszawa
tel/fax 22 861-50-00
Odwoływanie wizyt
Rozumiemy, że są różne sytuacje życiowe, ale prosimy również szanować nasz czas. W przypadku planowanej nieobecności prosimy o wcześniejsze telefoniczne odwoływanie terminów. Oczywiście rozumiemy wypadki losowe.

------------------------------------------------------------------------
Wizyty ortodontyczne odbywają się tylko na ul. Wrocławskiej 25.
Usługi
Leczenie
RODO - ochrona danych osobowych Pacjentów
©1992-2018 Copyright Lecznica Stomatologiczna PW